"POLSKA"(POLAK) i ARMIA POLSKA (ARM_P)

FORUM POŚWIĘCONE SOJUSZOM "POLSKA" i "ARMIA POLSKA

Ogłoszenie

WITAJ! JEŻELI ZOSTAŁEŚ JUŻ PRZYDZIELONY DO SWOJEGO SOJUSZU TO ŻYCZYMY MIŁEGO POSTOWANIA!

#1 2009-05-22 11:55:53

Sandhya

Administrator

7933772
Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 31
Punktów :   

Znaki specjalne w nazwach - bugusing.

Nicki i nazwy miast zawierające ciąg znaków "____" są zabronione. Informujemy również, że wykorzystywanie dowolnych znaków, które mają negatywny wpływ na działanie zakładki 'Ranking' są również zabronione.

Stosowanie tego ciągu znaków w nickach i nazwach miast będzie traktowane jako BUGUSING i karane zgodnie z Tabelą Kar.


"...tłumaczenie się niewiedzą, iż nazwa wywiera taki wpływ na podgląd wyspy nie będzie w żadnym stopniu usprawiedliwieniem."

Wyjaśnienie:

Wyrażenie "ciąg znaków" odnosi się do zawierania w nazwach TYLKO takich symboli: _
Jeśli nazwa oprocz tego zawiera inne znaki np: test_test , nie występuje błąd gry.

Czy mój nick/nazwa sojuszu powoduje błąd gry?
Najłatwiej sprawdzić to szukając swojego nicka/sojuszu w rankingu. Jeśli możemy w ten sposób znaleźć swój nick/sojusz - to jest on ok. Jeśli nie wyszukuje nam naszego nicka/sojuszu - oznacza to, że nick(nazwa sojuszu) powoduje błąd i należy go natychmiast zmienić.

Administracja Ikariam.pl

Ode mnie dodam, że karą za bugushing jest ban z urlopem na rok = kasacja.


Boże strzeż mnie przed przyjaciółmi. Z wrogami poradzę sobie sama.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgrajacychinaczej.pun.pl www.cs-mod.pun.pl www.grupa120.pun.pl www.h91.pun.pl www.ratowniki.pun.pl